górne tło

„Emocje na warsztacie: Miłość i jej kolory” oraz „Prawdziwa magia – spektakl iluzji dla całej rodziny” - dzieje się

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” zaprasza na powyższe wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

miłość.jpg
Miejsce Wrażliwe

Zapraszamy do Miejsca Wrażliwego, czyli przestrzeni uczącej wrażliwości na świat i badającej najróżniejsze emocje. Motywem przewodnim kolejnego spotkania będzie miłość i jej kolory.

Czy można określić właściwości fizyczne miłości, tak jak na przykład wody lub powietrza? Znacie jej kolor, smak, zapach? Podczas naszych warsztatów przyjrzymy się miłości, która jest dosłownie wszędzie dookoła nas, bo przecież możemy kochać nie tylko drugą osobę, ale zwierzaka, przyrodę, książki, muzykę, czy samych siebie.

W Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” powstało nowe miejsce – Miejsce Wrażliwe, uczące wrażliwości na świat. To projekt skierowany do dzieci 6+, którego celem jest oswajanie inności i niwelowanie dystansu jaki niewiedza i lęk mogą w nas wywoływać. To także przestrzeń do spotkań z emocjami, opartych na losach książkowych bohaterów. Postaramy się lepiej zrozumieć nasze emocje oraz poznamy wartości ważne w życiu każdego człowieka. Odkryjemy też, jak ważne jest akceptowanie siebie.

Zapraszamy na warsztat pełen emocji!

Cover photo wydarzenia.png

Zanurz się w magicznym świecie iluzji! 

Szukasz niesamowitych doznań i niezwykłej rozrywki? Przygotuj się na spektakularny pokaz, który odbierze Ci mowę i poznaj tajemnice, których nie da się wytłumaczyć. Nasz iluzjonista sprawi, że Twoje zmysły oszaleją, a wyobraźnia odżyje na nowo.

Spektakl iluzji dla całej rodziny to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje. W tym show będziesz świadkiem niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji.

Spektakularne iluzje, gra świateł i starannie dobrana muzyka – ta podróż po świecie PRAWDZIWEJ MAGII to wzruszająca, jak i zarazem skłaniająca do refleksji magiczna opowieść.

Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko imponujące efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które zaangażują widzów w magię spektaklu. Każdy będzie miał okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych.

Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które będą trwać wiecznie!

Paweł Kwiecień to jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów. 20-sto letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji ("Empuzjon"– Teatr Śląski), skąd też wielu widzów może znać jego magiczne zdolności.

Prawdziwa Magia – spektakl iluzji dla całej rodziny

UWAGA

Zanim weźmiecie udział w spektaklu iluzji Pawła, chcielibyśmy podkreślić kilka istotnych kwestii:

  1. Uwaga na epilepsję: Spektakl może zawierać efekty wizualne, takie jak migotanie świateł lub błyski, które mogą stanowić ryzyko dla osób cierpiących na epilepsję. Osoby z tym schorzeniem powinny być świadome tego ryzyka i skonsultować się z lekarzem przed udziałem w spektaklu. Warto także unikać siedzenia w miejscach, gdzie migotanie świateł jest intensywne.
  2. Minimalny wiek 7 lat: Spektakl jest przeznaczony dla widzów w wieku od 7 lat i starszych. Młodsze dzieci mogą mieć trudności w zrozumieniu skomplikowanych iluzji lub mogą odczuwać niepokój wobec niektórych efektów specjalnych.
  3. Paweł Kwiecień jest utalentowanym iluzjonistą, ale niektóre z jego sztuczek mogą być trudne do odczytania lub niebezpieczne, jeśli są naśladowane w domu. Dla bezpieczeństwa własnego i innych, pod żadnym pozorem nie wolno naśladować artysty!


Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”