górne tło

Fundacja Zawsze Warto organizuje zajęcia językowe dla uczniów z Ukrainy

Podobnie jak w minione wakacje, fundacja Zawsze Warto organizuje intensywne zajęcia językowe dla uczniów z Ukrainy. Tym razem będą to warsztaty z języka polskiego przygotowujące uczniów klas VIII do egzaminów. Zajęcia będą odbywały się w ferie zimowe, czyli od 28 stycznia do 11 lutego.

Zajęcia będą prowadzone przez dwa tygodnie (2 razy w tygodniu po 4 godziny, łącznie 16 godzin lekcyjnych). Program warsztatów przygotowują i zajęcia poprowadzą nauczyciele z uprawnieniami do nauczania języka polskiego jako obcego oraz wieloletnią praktyką (również w pracy z uczniami klas VIII).

Gdzie będą odbywać się zajęcia? W siedzibie fundacji przy ul.Radziwiłłowskiej 23/8. Zgłoszenia (ze szkół lub od nauczycieli, ewentualnie od indywidualnych osób) są przyjmowane do 23 stycznia na adres: biuro@zawszewarto.pl. W zgłoszeniu należy podać nazwisko ucznia (w zapisie jak w dokumentach) i nazwę szkoły oraz adres mailowy ucznia.

- Dla wszystkich chętnych pierwsze zajęcia odbędą się 28 stycznia o godz. 15.00. Wtedy dokonamy podziału na grupy i podamy rozkład zajęć oraz przedstawimy nauczycieli prowadzących. Udział w zajęciach będzie bezpłatny - podkreślają organizatorzy.

Dodatkowych informacji udziela fundacja Zawsze Warto.

/ opracowano na podstawie materiałów fundacji /