górne tło

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 z ciekawą propozycją szkoleń dla nauczycieli

Jak oceniać uczniów, aby motywować ich do nauki? W jaki sposób wykorzystać nowoczesne technologie w pracy z przedszkolakami? Dlaczego warto stosować technikę sketchnotingu w tworzeniu atrakcyjnych notatek? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi będą mogli znaleźć nauczyciele podczas cyklu bezpłatnych seminariów i warsztatów organizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Krakowie. Rozpoczną się one już w tym miesiącu.

Wszystkie spotkania szkoleniowe są bezpłatne. Tematyka szkoleń jest dobrana w taki sposób, aby uwzględnić obszary wskazane w kierunkach realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022 określonych przez Ministra Edukacji i Nauki.

Linki do rejestracji na poszczególne seminaria oraz warsztaty można znaleźć w załączniku dostępnym tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Większość spotkań realizowana będzie w formie zdalnej na platformie szkoleniowej poradni. Indywidualny link do szkolenia otrzymają Państwo po dokonanej rejestracji na podany przez Państwa adres e-mail.

W razie pytań prosimy o kontakt: