górne tło

Mamo, Tato - sprawdź jak się rozwijam. Warsztaty dla rodziców z Dzielnicy XI już w sobotę!

15 maja 2021 r. o godz. 10:00 na terenie Samorządowego Przedszkola nr 163 w Krakowie przy ul. Podedworze 2a zainaugurowana zostanie realizacja projektu "Mamo, Tato - sprawdź jak się rozwijam".

Zapraszamy rodziców dzieci mieszkających na terenie Dzielnicy XI do zapisów - w tym celu wystarczy wysłać deklarację udziału na adres mailowy mamotatosprawdz@gmail.com. Udział w planowanych na dwie godziny warsztatach, prowadzonych przez dwóch psychologów na co dzień pracujących z dziećmi w jednej z krakowskich specjalistycznych poradni psychologiczno-pedagogicznych ma służyć podniesieniu kompetencji wychowawczych rodziców, zwróceniu uwagi na aspekt prawidłowej komunikacji z dzieckiem oraz rozumieniu emocji. 

Terminy kolejnych dwóch warsztatów zostaną ustalone z uczestnikami podczas pierwszego spotkania, tak by wybrać dogodny dla uczestników termin.

Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób i decyduje kolejność zgłoszeń. Natomiast uczestnicząc w zajęciach nie musicie się Państwo martwić o opiekę nad dzieckiem, które w czasie warsztatów będą miały zapewnioną opiekę. Warto zaznaczyć, że realizowany projekt, będzie miał kontynuację na terenie innych placówek Dzielnicy XI, w ramach Budżetu Obywatelskiego poddany był pod głosowanie mieszkańców Dzielnicy XI i jest zadaniem publicznym finansowanym ze środków Miasta Krakowa w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

źródło: Stowarzyszenie STOG