górne tło

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza absolwentów szkół ponadpodstawowych na studia Global Business Services

Jest to pierwszy w Polsce kierunek dziennych studiów licencjackich, który powstał, aby kształcić pracowników gotowych do podjęcia pracy w międzynarodowym środowisku. Program studiów został stworzony we współpracy z przedstawicielami globalnych firm, którzy byli zaangażowani w dobór treści kształcenia. Będą oni również prowadzić zajęcia, praktyki oraz staże, umożliwiając studentom dostęp do liderów międzynarodowych korporacji w trakcie całego okresu nauczania.

Studia oferują specjalizacje w ramach trzech ścieżek edukacyjnych: zarządzanie projektem międzynarodowym, analityka biznesowa, budowanie marki. Niewątpliwym ich atutem jest również dwujęzyczność zajęć. Dzięki stopniowemu wprowadzaniu języka angielskiego, jako wykładowego, przyszli absolwenci będą w pełni przygotowani do podjęcia pracy w globalnych organizacjach.

Bezsporną zaletą jest fakt, że studia będą prowadzone na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest to nowoczesna uczelnia, która od blisko 100 lat zapewnia edukację na najwyższym poziomie. Prowadząc liczne badania naukowe oraz kształcąc obecnie 15 tys. studentów, Uniwersytet należy do największych ośrodków naukowo-badawczych o profilu ekonomicznym w Polsce.

Zapraszamy od odwiedzenia strony kierunku gbs.uek.krakow.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy patrycja.rogala@absl.pl

źródło: Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK