górne tło

Życzenia Wielkanocne Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa

"Święta Wielkanocne zawsze stanowiły radosną, pełną nowych nadziei okazję, by podzielić się dobrymi życzeniami. Nie pozwólmy, aby w tym roku było inaczej" – pisze z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki.

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie

– wszyscy.

Święta Wielkanocne zawsze stanowiły radosną, pełną nowych nadziei okazję, by podzielić się dobrymi życzeniami. Nie pozwólmy, aby w tym roku było inaczej. Dobrych, z serca płynących, spełniających się  życzeń potrzeba nam bardziej niż kiedykolwiek.

I chociaż trudny czas pandemii doświadcza wszystkich, a spotkania w większym gronie będą mocno ograniczone, to wszak nie może zabraknąć w nas wiosennego optymizmu, woli do odrodzenia sił, radości, która jest tym większa, im mocniejsza jest nasza nadzieja.

Niech więc Moc tego szczególnego czasu stanie się dla wszystkich Państwa źródłem pokrzepienia, odporności, pozytywnych zmian, wytchnienia i refleksji.

Życzę, aby taka właśnie radosna nadzieja wypełniła każdą naszą – obecną i przyszłą – chwilę.

Dajmy też sobie namiastkę tradycji, by za rok mogła powrócić – niezapomniana, wytęskniona, łącząca od pokoleń dorosłych i dzieci.

Anna Korfel-Jasińska
Zastępca Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki