górne tło

Zaproszenie do udziału w dodatkowych bezpłatnych szkoleniach na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem, na prośbę Organizatora Spółki PFR Portal PPK sp. z o.o. - Wydział Edukacji przekazuje zaproszenie do udziału w dodatkowych szkoleniach na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Skorzystała z nich już większość z Państwa Dyrektorów samorządowych szkół i placówek. Szczegóły w załączeniu.

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie dziękuję za udział w szkoleniu PPK 5.11.2020 r. oraz zgłoszenie zapotrzebowania na szkolenia dla pracowników. Ponieważ zgłoszeń tych napłynęło do mnie tak dużo, że nie byłbym w stanie zrealizować ich w krótkim czasie, pozwoliłem sobie zaproponować Państwu cykl szkoleń, na które będą mogli się zapisywać wszyscy zainteresowani pracownicy.

Przedstawiam propozycję dziewięciu terminów od 20.11 do 10.12.2020 r. W załączonym harmonogramie (kliknij tutaj) znajdą Państwo daty, godziny i linki do rejestracji na szkolenia.

Na początku grudnia uzupełnię harmonogram o kolejne terminy, aż do Świąt Bożego Narodzenia, a jeżeli nadal będzie zapotrzebowanie, to deklaruję organizację kolejnych sesji w styczniu i w lutym 2021 r.

Jeśli preferowaliby Państwo inne godziny szkoleń, proszę o ich wskazanie.

 

Do logowania się na sesje rekomenduję korzystanie z przeglądarek: Chrome, Firefox lub Safari.

 

Przypominam, że:

1. Szkolenia są bezpłatne.

2. Wymagana jest indywidualna rejestracja każdego uczestnika. Proszę przesyłać ten harmonogram wszystkim pracownikom, żeby mogli rejestrować się na wybrany przez siebie termin.

3. Trzeba zarejestrować się na podanym linku, wpisując: imię, nazwisko, własny adres e-mail, nazwę placówki. Bardzo ważne, aby uczestnik wpisał prawidłowy adres e-mail, na ten adres przyjdzie link z zaproszeniem na wybrane szkolenie.

 

 

W przypadku pytań i sugestii pozostaję do dyspozycji.

 

Tomasz Krygier

Ekspert Regionalny
Biuro Relacji z Klientami

e-mail: tomasz.krygier@pfrportal.pl

 

PFR Portal PPK sp. z o.o.

ul. Krucza 50.
00-025 Warszawa