górne tło

UEFA Playmakers w Prądniczance

Klub Sportowy Prądniczanka Kraków stał się jednym z 30 ośrodków w Polsce, które we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej będą prowadzić bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dziewczynek w ramach pilotażowego Programu UEFA Playmakers. Nowatorski Program treningowy w KS Prądniczanka rusza już 22 października 2020 r.

Program UEFA Playmakers jest skierowany do dziewczynek w wieku 5-8 lat, które nigdy wcześniej nie brały udziału w zajęciach piłkarskich. Zgodnie z Programem, ośrodki wykorzystają uwielbiane historie i postaci, tak aby zaangażować dziewczynki do gry w piłkę nożną.

Zajęcia organizowane przez KS Prądniczanka w ramach Playmakers są całkowicie bezpłatne. Pierwszy innowacyjny trening odbędzie się w czwartek 22 października o godzinie 16:00 w Hali KS Prądniczanka, przy ul. J. Majora 12a. Zajęcia będą prowadzone cyklicznie, co tydzień.

Zapisy na treningi mają charakter otwarty, a zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową na adres: piotr@pradniczanka.krakow.pl. Zapisy trwają do 21 października lub do wyczerpania puli miejsc.

Dzięki Programowi Playmakers dziewczynki będą mogły poznać bliżej postaci
z filmu studia Disney Pixar pt. „Iniemamocni 2”. Staną się prawdziwymi SUPERSAMI, a dzięki historiom Elastyny, Wioli czy Maksa doświadczą emocji związanych z zabawą, aktywnością sportową i piłką nożną.

W oparciu o udowodnione zalety nauki poprzez zabawę, paneuropejski program Playmakers - stworzony dzięki połączonym siłom UEFA i Disney, używa innowacyjnego podejścia bazującego na opowiadaniu historii, aby wykreować przyjemność z gry. A najciekawsze historie dla dzieci, które stworzył Disney pokażemy w Prądniczance!

Zapraszamy do świata sportu, zabawy i Disneya!

mat. organizatorów

 

źródło: Point For Sport

Dodatkowe informacje można znaleźć w ulotce dostępnej tutaj.