górne tło

Dziś dbam jutro mam

2016-11-18

Szanowni Państwo Dyrektorzy

gimnazjów, szkół technicznych i zawodowych,

Rodzice i Gimnazjaliści,

 

kontynuując działania związane z popularyzacją szkolnictwa zawodowego uprzejmie informuję, że w bieżącym roku szkolnym odbędzie się III edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. Mając na względzie ustalenia Zespołu Doradczego Dyrektorów Szkół Technicznych, proponuję, by tegoroczny KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW odbył się od 6 do 10 marca 2017 r.

Jednocześnie informuję, że termin dwóch wspólnych dla całego Krakowa OTWARTYCH SOBÓT W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH TECHNICZNYCH I ZAWODOWYCH ustalono na :

11 marca 2017 r.,

22 kwietnia 2017 r.

Jestem przekonana, że oferta przygotowana przez krakowskie szkoły techniczne i zawodowe, wzorem ostatnich dwóch lat będzie obfitowała w niezwykle atrakcyjne i merytorycznie wysoko oceniane wydarzenia.

Bardzo proszę Państwa Dyrektorów gimnazjów, by przy poszanowaniu indywidualnych wyborów, stworzyli swoim uczniom warunki do zapoznania się z bogatą ofertą samorządowych szkół technicznych i zawodowych, a tym samym przyczynili się do optymalnego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej młodych ludzi.

Gimnazjalistów i Ich Rodziców już dziś serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.

Zgłoszenie do udziału w KRAKOWSKIM TYGODNIU ZAWODOWCÓW następuje poprzez wpisanie do załączonej tabeli
(wg podanego wzoru)
następujących danych: data wydarzenia, nazwa szkoły, nazwa wydarzenia, miejsce i godzina oraz informacji o przystąpieniu szkoły do wspólnych SOBÓT OTWARTYCH ( data wydarzenia, nazwa szkoły, nazwa wydarzenia, miejsce, godzina). Powyższą informację proszę przesłać do Pani Pauliny Dzikiewicz-Rożniatowskiej na adres: paulina.dzikiewicz-rozniatowska@um.krakow.pl do 24 lutego 2017 r.

 

Załącznik- tabela

 

 

Z poważaniem,

/-/Katarzyna Król

Zastępca Prezydenta ds. Edukacji i Sportu

 

2016-05-19

Uwaga Uczniowie klas III gimnazjów i Ich Rodzice - informuję, że w nowej , doskonałej lokalizacji znajduje się Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego

Zainteresowanych Uczniów i Ich Rodziców informuję,  że od września bieżącego roku w nowej lokalizacji- przy ul. Miechowity 6 -ze świetnie wyposażoną bazą techniczną i lokalową - rozpocznie nowy etap swojej  działalności Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego. Szkoła mieszcząca się do tej pory w budynku przy placu Matejki posiadająca długą i bogatą tradycję. Kształci uczniów w zawodach zawsze przydatnych i cieszących się ogromną popularnością, zarówno na krajowym, jak i europejskim rynku pracy. Co roku mury szkoły opuszczają młodzi adepci cukiernictwa i piekarstwa, kucharze, rzeźnicy-wędliniarze, technicy technologii żywności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoły. Poniżej link do strony szkoły:

http://www.zsps.eu/

 

Z poważaniem

/-/Katarzyna Król

Zastępca Prezydenta ds. Edukacji i Sportu

 

 

2016-03-03 KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – EDYCJA II – 2016 r.

2016-01-14 KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja II 2016, zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta

dolne t�o