Fantastyczna wiadomość właśnie dotarła do nas z Warszawy.
W ramach prestiżowej, szkolnej imprezy pn. XII ORLEN TERMIKA TURNIEJ FINAŁOWY „Edukacja przez Szachy w Szkole” uczniowie klas 1-3 SP Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie wygrali klasyfikację drużynową wyprzedzając 92 szkoły z całej Polski
Sukces jest tym większy, że obok tego wyróżnienia, dzieci wracają z pięcioma nagrodzonymi miejscami w klasyfikacjach indywidualnych. A zadanie nie było łatwe, bo w grupach liczących nierzadko ponad 200 graczy, laureatami zostawało po sześciu uczniów.
Oto i laureaci:
Jan Kaleciński 7.0/7 (chłopcy, kl. 1)
Jakub Krawczyk 7.0/7 (chłopcy, kl. 2)
Julian Moniowski 7.0/7 (chłopcy, kl. 3)
Noemi Siudek-Garnek 6.0/7 (dziewczęta, kl. 1)
Alicja Bigda 5.0/7 (dziewczęta, kl. 2)
Ten wielki sukces jest piękną konsekwencją codziennej pracy dzieci, wsparcia merytorycznego nauczycieli szachów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie.