Anonimowa ankieta dotycząca samopoczucia i poczucia bezpieczeństwa uczniów krakowskich szkół ponadpodstawowych zebrała głosy aż 10 069 uczennic i uczniów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, opiniami i potrzebami.
To jeden z największych głosów młodzieży w Krakowie. Każda odpowiedź ma znaczenie i pomoże lepiej zrozumieć wyzwania, z jakimi mierzą się młodzi ludzie na co dzień w szkołach.
Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie, dyrektorom, nauczycielom oraz szkołom za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu badania. Teraz czas na wypracowanie konkretnych działań, które będą odpowiadać na potrzeby młodzieży.
Głos uczniów ma znaczenie.
Kraków słucha młodych.