Uwaga! Dyrektorzy szkół i placówek ponawiamy ważną informację dotyczącą Konferencji szkoleniowej „ Zagrożenia bezpieczeństwa w polskiej szkole”.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie, Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zakład Rozwoju Społecznego w Krakowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w ramach procesowego Wspomagania Rozwoju Szkół w Gminie Miejskiej Kraków serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji szkoleniowej „ Zagrożenia bezpieczeństwa w polskiej szkole” oraz udziału w specjalistycznym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa pracy w szkole z elementami antyterrorystycznymi.

Uwaga! Dyrektorzy szkół i placówek ponawiamy ważną informację dotyczącą Konferencji szkoleniowej „ Zagrożenia bezpieczeństwa w polskiej szkole”.
Fot. Portal Edukacyjny

Ze względu na wagę poruszanej w czasie Konferencji tematyki oraz kwestie dotyczące procedur bezpieczeństwa w szkole, obecność dyrektora szkoły/placówki lub jego zastępcy jest wymagalna.

Konferencja szkoleniowa odbędzie się 30 maja 2019 r. w godz. 9:00-15:00 w Zakładzie Rozwoju Społecznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4.

Celem szkolenia jest przygotowanie dyrektorów szkół na wypadek wystąpienia sytuacji zagrożenia w szkole z użyciem niebezpiecznych narzędzi lub broni oraz na wypadek zdarzeń o charakterze terrorystycznym, a także zapoznanie z zalecanymi technikami działania w wymienionych sytuacjach oraz procedurami bezpieczeństwa.

Rejestracja uczestników do 28 maja 2019 r. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://www.poradnia-psychologiczna.com/

 

Szczegółowe informacje w załącznikach:

 

Program Konferencji -kliknij tutaj

Zaproszenie - kliknij tutaj

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA BATKO
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY