Szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Zaproszenie

Szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo,

Gmina Miejska Kraków – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie rozpoczyna kolejny cykl corocznych szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Szkolenia rozpoczynające się od 30.05.2019 roku są skierowane do członków grup roboczych i zespołu interdyscyplinarnego oraz innych pracowników instytucji zobowiązanych do reagowania w sytuacji przemocy w rodzinie m.in. MOPS, Policji, Oświaty, Ochrony zdrowia.

 

Pierwszym szkoleniem dla 2 grup, na które Państwa zapraszamy jest jednodniowe szkolenie pn.: Interwencja w przypadku przemocy i wykorzystywania seksualnego dziecka.

Szkolenia odbędą się 30 i 31 maja 2019 r.

O organizacji kolejnych szkoleń będziemy sukcesywnie informować na stronie https://mops.krakow.pl/?dok_id=212822, dlatego zapraszamy do sprawdzania aktualnych informacji.

Osoby chętne do udziału w szkoleniu Interwencja w przypadku przemocy i wykorzystywania seksualnego dziecka, proszone są o zgłaszanie się poprzez system rejestracji Konfeo .

Miejsce i godziny szkolenia są podane na stronie rejestracji w odniesieniu do każdego terminu.

 

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje organizator, o czym uczestnicy będą informowani mailowo najpóźniej 5 dni przed zaplanowanym szkoleniem, mailowo na adres wskazany w trakcie rejestracji (proszę sprawdzać prawidłowość wpisanego adresu  email).

 

Poniżej linki do rejestracji do poszczególnych grup szkoleniowych

Szkolenie: Interwencja w przypadku przemocy i wykorzystywania seksualnego dziecka.

Termin 30.V: https://interwencja-przemoc-i-wykorzystywanie-seksualne-dziecka-30-05.konfeo.com/

Termin 31.V: https://interwencja-przemoc-i-wykorzystywanie-seksualne-dziecka-31-05.konfeo.com/

 

Jeśli jesteście Państwo pracownikami wymienionych wyżej instytucji i jesteście zainteresowani udziałem w szkoleniu – zapraszamy do rejestracji.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panią Małgorzatą Łyżwińską-Kustra telefonicznie nr: 12 616 53 23, 660 637 833 lub mailowo: malgorzata.lyzwinska@mops.krakow.pl .

 

Prośba:

  • Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na szkoleniach, w przypadku gdyby po zarejestrowaniu się w Konfeo pojawiły się okoliczności uniemożliwiające Państwa udział w szkoleniu – bardzo proszę o pilne powiadomienie mailowe na adres malgorzata.lyzwinska@mops.krakow.pl, aby umożliwić innym zainteresowanym osobom udział w szkoleniu.
  • Organizator nie zapewnia poczęstunku/napojów na czas przerw szkoleniowych. Uczestników prosimy o zaopatrzenie się we własnym zakresie w napoje i jedzenie niezbędne na czas szkolenia.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY