Zaproszenie na konferencję pt.,,Psychoterapia chodzi różnymi ścieżkami. Ścieżka pierwsza przywiązanie''.

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję organizowaną przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną „Krakowski Ośrodek Terapii”. 

Zaproszenie na konferencję pt.,,Psychoterapia chodzi różnymi ścieżkami. Ścieżka pierwsza przywiązanie''.
Fot. Portal Edukacyjny

Tytuł konferencji brzmi „PSYCHOTERAPIA CHODZI RÓŻNYMI ŚCIEŻKAMI. ŚCIEŻKA PIERWSZA PRZYWIĄZANIE” i otwiera cykl spotkań poświęconych psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin. Chcemy zachęcić Państwa do podążania wraz z nami ścieżkami pogłębiającymi wiedzę na temat rozwoju, rozumienia mechanizmów i źródeł pojawiających się trudności rozwojowych oraz sposobów pomocy specjalistycznej dzieciom i młodzieży. Mamy nadzieję, że wspólna wędrówka będzie okazją do burzliwych, pełnych inspiracji dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy osobami na co dzień pracującymi z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami.

Konferencja odbędzie się 13 grudnia 2018 roku.

Miejsce konferencji Polska Akademia Umiejętności ul. Sławkowska 17, Kraków. 

Więcej informacji o konferencji oraz rejestracja na stronie: konferencja.kot.krakow.pl Zapraszamy również na stronę poradni: www.kot.krakow.pl

Konferencja została sfinansowana przez Wydział Edukacji Miasta Krakowa w ramach Wspomagania Rozwoju Szkół. Adresowana jest do nauczycieli, pedagogów i psychologów pracujących z dziećmi i młodzieżą w krakowskich szkołach i placówkach. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy,

 

Pracownicy oraz Dyrekcja SPPP KOT

 

Załączniki: program konferencji

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA BATKO
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY