Konferencja naukowa pt. ,,Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości''.

Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowski Ośrodek Terapii serdecznie zapraszają dyrektorów i nauczycieli z Gminy Miejskiej Kraków do udziału w konferencji pt. ,,Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości''.

Konferencja naukowa pt. ,,Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości''.
Fot. Portal Edukacyjny

Konferencja odbędzie się 03.12.2018 r. g. 11.00-15.00 w Urzędzie Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych 3-4 w sali plenarnej im. Stanisława Wyspiańskiego i adresowana jest do nauczycieli humanistów i wychowawców z krakowskich szkół. Konferencja ma charakter naukowy i połączona będzie z panelem dyskusyjnym. Celem konferencji jest podjęcie naukowego dyskursu na temat obywatelskości na przestrzeni 100 lat ze szczególnym uwzględnieniem czasów współczesnych, roli szkoły/nauczyciela i rodziny w edukacji historycznej, w stworzeniu sprzyjających warunków do kreatywnej, odpowiedzialnej edukacji nawiązującej do tradycji kulturowych i narodowych sprzyjającej kształtowaniu postaw młodego pokolenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja została sfinansowana przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w ramach wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków. Zgłoszenia udziału w konferencji należy kierować tylko w wersji elektronicznej do dnia 01.12.2018 r. na wskazane poniżej adresy:

joanna.markielowska@gmail.com (dzielnica Podgórze i Śródmieście)

spwppp.rekrutacja@gmail.com (dzielnica Nowa Huta i Krowodrza)

Osobą do kontaktu jest p. Renata Flis, doradca metodyczny renfli58@gmail.com

 

PROGRAM KONFERENCJI

 

Dyrektor SPWPPP Ewa Pohorecka

Dyrektor SPPPDDZNE Małgorzata Niewodowska

Dyrektor SPPP KOT Katarzyna Czaczuń

Doradca metodyczny Renata Flis

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA BATKO
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY