3. Krakowskie Forum Sportu

Zaproszenie

3. Krakowskie Forum Sportu
Fot. Portal Edukacyjny

W sobotę 8 września od godziny 11.00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zorganizowana zostanie już trzecia edycja Krakowskiego Forum Sportu. Dla wszystkich krakowian, a zwłaszcza tych najmłodszych przygotowane zostanie wiele atrakcji związanych ze sportem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też niespodzianki oraz konkursy z nagrodami.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, przedstawiona zostanie też szeroka oferta krakowskich klubów, stowarzyszeń i organizacji sportowych. Forum to  doskonała okazja, aby rodzice wspólnie ze swoimi pociechami mogli się z nią zapoznać i wybrać swoją dyscyplinę sportu.

W trakcie Forum można również spotkać się ze sportowcami, którzy będą przekonywać, że to właśnie ich dyscyplina jest warta zainteresowania.

W tym roku wzorem ostatniej edycji Forum odbędzie się również specjalny panel szkoleniowy dla przedstawicieli klubów i instytucji sportowych.

Organizatorem 3. Krakowskiego Forum Sportu jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, natomiast  Partnerem wydarzenia jest Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa.

 

Załączniki:

1. Pismo.

2. Mapa.

3. Plakat.

 

Zapraszamy,

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY