Informacje Biura Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych

Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych informuje, że jeszcze tylko do 15 czerwca br. można składać wnioski w programie grantowym DZIAŁAMY LOKALNIE 2018, realizowanym wspólnie ArcelorMittal Poland.

Informacje Biura Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych
Fot. Portal Edukacyjny

Udział w Programie mogą wziąć organizacje pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Krakowa.

Składane projekty powinny mieścić się w jednym z czterech obszarów:

  •          ekologia,
  •          zdrowie,
  •          bezpieczeństwo,
  •          edukacja.

Na tegoroczną edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył 100 000 zł, a wysokość grantu może wynieść od 5 tysięcy do 10 tysięcy złotych.

Szczegóły: TUTAJ.

 

Zapraszamy także do udziału w konsultacjach projektu uchwały dot. przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Gminy Miejskiej Kraków oraz z Krakowską Radą Działalności Pożytku Publicznego lub organizacjami pozarządowymi.

Projekt uchwały ma na celu regulację zakresu i formy konsultacji, inicjowania konsultacji, zasad wnioskowania o wszczęcie konsultacji, trybu ich przeprowadzania, zasad informowania o konsultacjach oraz zasad przygotowywania raportów z konsultacji.

Uwagi do konsultowanego dokumentu wraz z załącznikami można składać w nieprzekraczalnym terminie do 24 czerwca 2018 r.

Więcej: NA STRONIE

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA BATKO
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY