Ostatnie szkolenie z zakresu ewakuacji i ratownictwa podczas pożarów oraz innych miejscowych zagrożeń dla osób zarządzających samorządowymi szkołami i placówkami edukacyjnymi.

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Samorządowych Szkół i Placówek prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków,

informuję, że 24 maja 2018 roku odbędzie się ostatnie szkolenie z zakresu ewakuacji i ratownictwa podczas pożarów oraz innych miejscowych zagrożeń.

Ostatnie szkolenie z zakresu ewakuacji i ratownictwa podczas pożarów oraz innych miejscowych zagrożeń dla osób zarządzających samorządowymi szkołami i placówkami edukacyjnymi.
Fot. Portal Edukacyjny

Realizując postanowienia porozumienia zawartego pomiędzy Szkołą Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej, a Gminą Miejską Kraków z 25 października 2017 roku dotyczące współpracy w obszarze ochrony przeciwpożarowej –informuję, że 24 maja 2018 roku odbędzie się ostatnie szkolenie dla dyrektorów szkół i placówek prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków z zakresu ewakuacji i ratownictwa podczas pożarów oraz innych miejscowych zagrożeń.

Szkolenia dedykowane są wyłącznie osobom zarządzającym samorządowymi szkołami i placówkami edukacyjnymi (Dyrektor lub Zastępca Dyrektora), które nie uczestniczyły w żadnym z dotychczasowych szkoleń. Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesłać na adres e-mail beata.batko@um.krakow.pl do 17 maja 2018 r. (do wyczerpania limitu miejsc). Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, proszę więc Państwa o przemyślane decyzje. Koszt uczestnictwa pokrywany w całości przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa jest liczony od osoby, w związku z czym proszę, aby ewentualna rezygnacja z udziału w szkoleniu dokonana była z odpowiednim wyprzedzeniem w celu dokonania uzupełnienia rekrutacji o inne zgłoszone osoby.

Harmonogram szkolenia - kliknij tutaj

 

Z poważaniem,

Dariusz Domajewski

Zastępca Dyrektora Wydziału

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA BATKO
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY