Nabór do VII edycji projektu Mecenas Dziecięcych Talentów

Zapraszamy!

Nabór do VII edycji projektu Mecenas Dziecięcych Talentów
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo

Dyrektorzy

Szkół Podstawowych

 

 

 

          Uprzejmie informuję, iż Gmina Miejska Kraków wraz z Fundacją Czas Dzieci oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krakowie rozpoczynają nabór do VII edycji projektu pn. Mecenas Dziecięcych Talentów.

          Celem programu jest pomoc dzieciom wybitnie zdolnym i utalentowanym, uczęszczającym do samorządowych szkół podstawowych znajdujących się na terenie Gminy Miejskiej Kraków, które ze względów materialnych, bytowych, rodzinnych nie mogą w pełni rozwijać swoich uzdolnień i pasji. Chcemy aby każde szczególnie utalentowane dziecko uczęszczające do Państwa szkoły miało możliwości rozwoju swojego talentu. Oczywiście ilość przyjętych do projektu dzieci  jest uzależniona od hojności naszych Mecenasów, którzy od lat  z nami współpracują.

         W aktualnej, VI edycji projektu (kończącej się w czerwcu 2018 r.) bierze udział 17 dzieci reprezentujących całą gamę uzdolnień – matematyczne, gimnastyczne, plastyczne, językowe, muzyczno – wokalne. Wszystkie dzieci biorące udział w programie mogą Państwo poznać na stronach internetowych www.kkr.krakow.pl (zakładka Mecenas Dziecięcych Talentów) oraz www.mdt.czasdzieci.pl.

          W związku z powyższym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o włączenie się w projekt i zgłoszenie maksymalnie dwójki uzdolnionych uczniów,  utalentowanych, pełnych pasji i zaangażowania. Poszukujemy dzieci ponadprzeciętnie zdolnych, wyróżniających się na tle rówieśników, chcących rozwijać swoje pasje, których talenty zostały już rozpoznane i potwierdzone (np. dyplomami, wyróżnieniami, pucharami lub innymi nagrodami), a rodzice nie mają możliwości finansowania zajęć.

         Zgłoszenia (formularz w załączeniu) należy przesyłać do dnia 27.04.2018 r. na adres wskazany w Regulaminie projektu oraz mailowo na adres anna.rak@um.krakow.pl 

          W razie pytań bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny tel. 12 616 19 70.

 

Załączniki:

1.Pismo.

2. Karta zgłoszenia.

 

Z poważaniem,

Marzena Paszkot

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY