Konferencja Edukuj zdrowo – żywienie w placówkach nauczania

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa zapraszają na konferencję

Konferencja Edukuj zdrowo – żywienie w placówkach nauczania
Fot. Portal Edukacyjny

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa zapraszają na konferencję pt. „Edukuj zdrowo – żywienie w placówkach nauczania i wychowania”*. Konferencja odbywa się w ramach Kampanii „Zdrowe żywienie = mądre myślenie”.

Spotkanie odbędzie się we czwartek, 5 października 2017 r. w godzinach 10.00 – 14.00 w Urzędzie Miasta Krakowa (Sala Obrad, pl. Wszystkich Świętych 3-4). Od 9.30 do 10.00 będzie się odbywać rejestracja uczestników.

Celem konferencji jest przekazanie uczestnikom praktycznych wskazówek z zakresu edukacji konsumenckiej i żywieniowej oraz ułatwienie placówkom wdrażania działań służących kształtowaniu właściwych nawyków żywieniowych u dzieci i młodzieży.

Na spotkaniu poruszona zostanie tematyka neofobii żywieniowej jako jednej z przyczyn występowania niechęci do jedzenia. Prelegenci dostarczą uczestnikom wiedzy na temat tego jak czytać etykiety produktów spożywczych oraz jak prawidłowo je przechowywać.

Prelegentami będą przedstawiciele m.in. Polskiej Federacji Producentów Żywności, Banku Żywności, Kliniki Pediatrii Gastroenterologii i Żywienia UJ CM, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół oraz osób odpowiedzialnych za edukację żywieniową oraz żywienie dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie jednej osoby z placówki.

Osoby chętne prosimy o przesłanie zgłoszenia na formularzu do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie w terminie do 27 września br., drogą mailową lub faxem.
E-mail: oz@wsse.krakow.pl, fax: +48 (12) 41 62 093.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem tel.: (+48 12) 25 49 429.

*Program konferencji może ulec niewielkim zmianom.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ

Załącznik: formularz zgłoszeniowy

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY