Upowszechnianie zasad prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży - dot. realizacji Uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XLIX/627/08 z dnia 27 sierpnia 2008 r. (z późn. zm.)

dot. Realizacji Uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XLIX/627/08 z dnia 27 sierpnia 2008 r. w sprawie ustalenia kierunków działania dla Prezydenta Miasta Krakowa dotyczących upowszechniania zasad prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży na terenie Miasta Kraków (z późn. zm.) w roku szkolnym 2016/2017 zgodnie z załączoną tabelą.

Upowszechnianie zasad prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży  -  dot. realizacji Uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XLIX/627/08 z dnia 27 sierpnia 2008 r. (z późn. zm.)
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo

Dyrektorzy

Szkół i Placówek

w Krakowie

 

 

          Zwracam się z prośbą o przesłanie informacji na temat realizacji Uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XLIX/627/08 z dnia 27 sierpnia 2008 r. w sprawie ustalenia kierunków działania dla Prezydenta Miasta Krakowa dotyczących upowszechniania zasad prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży na terenie Miasta Kraków (z późn. zm.), w roku szkolnym 2016/2017, zgodnie z załączoną tabelą. W przypadku zespołów szkół proszę o wpisanie w tabelę realizacji programów w poszczególnych składowych zespołu.

 

            Informację w formie elektronicznej proszę przesłać w terminie do 30 czerwca 2017 r. na adres : paulina.dzikiewicz-rozniatowska@um.krakow.pl

 

  1. Tabela nr 1 - sprawozdanie
  2. Tabela nr 2 – informacja dotycząca prowadzenia stołówek na terenie szkoły/placówki.

 

 

 

Z poważaniem,

 

/-/Anna Korfel – Jasińska

Dyrektor Wydziału

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY