KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja II 2016, zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta

OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH  TECHNICZNYCH ZAWODOWYCH 

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja II 2016, zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Gimnazjów, szkół technicznych i zawodowych,


kiedy w ubiegłym roku zwróciłam się do Państwa z propozycją udziału w nowym wydarzeniu mającym  na celu popularyzację szkolnictwa technicznego i zawodowego, nie przypuszczałam, że spotka się ono z tak dużym zainteresowaniem szkół, a także uczniów i Ich Rodziców. Ubiegłoroczna I edycja KRAKOWSKIEGO TYGODNIA ZAWODOWCÓW obfitowała w niezwykle atrakcyjne i merytorycznie wysoko oceniane wydarzenia.


Również w tym roku zachęcam Państwa do wspólnego zbudowania harmonogramu wydarzeń promujących krakowskie szkolnictwo techniczne i zawodowe. Po uzgodnieniu z Zespołem Doradczym ds. Szkolnictwa Technicznego proponuję, by tegoroczna edycja  KRAKOWSKIEGO TYGODNIA  ZAWODOWCÓW odbyła się od 7 do 12 marca. Jednocześnie informuję, że termin dwóch wspólnych dla całego Krakowa OTWARTYCH SOBÓT W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH TECHNICZNYCH I ZAWODOWYCH ustalono na 12 marca oraz 23 kwietnia.


Jestem przekonana, że wśród podejmowanych przez szkoły licznych przedsięwzięć o charakterze promocyjnym, powyższe wydarzenia stworzą dodatkową okazję do zapoznania się z bogatą ofertą samorządowych szkół technicznych i zawodowych, a tym samym przyczynią się do optymalnego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej młodych ludzi.


Zgłoszenia do udziału w KRAKOWSKIM TYGODNIU ZAWODOWCÓW ( data wydarzenia, nazwa szkoły, nazwa wydarzenia, miejsce i godzina) oraz informację o przystąpieniu szkoły do wspólnych SOBÓT OTWARTYCH ( nazwa szkoły, wybrany termin) przyjmuje Pani Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska paulina.dzikiewicz-rozniatowska@um.krakow.pl  do 29 lutego br.


Z poważaniem,
/-/ Katarzyna Cięciak
Zastępca  Prezydenta Miasta
 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: WOJCIECH KALETA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY