Ogłoszenia

Artysta-Pedagog-Artysta

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie przekazuje zaproszenie na jubileuszowe sympozjum/spotkanie: ARTYSTA- PEDAGOG- ARTYSTA 9 grudnia 2017 roku w Krakowie.

 18 listopada - Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach

W tym roku już po raz dziesiąty w dniu 18 listopada w całej Europie obchodzimy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EDWA), ustanowiony
przez Komisję Europejską w 2008 roku.

XXVI - Aukcja Wielkiego Serca

Magiczny wieczór, magiczna data –  18 listopada - i już XXVI  Aukcja Wielkiego Serca.

Zaproszenie na konferencję pn. „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” – Kraków, 22 listopada 2017 r.

Uprzejmie informuję, że 22 listopada 2017 roku, w godz. 10.00 – 14.30 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie odbędzie się konferencja pn. Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”.

Święto Organizacji Pozarządowych - Festiwal Krakowskich Organizacji Pozarządowych

Biuro Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych informuje, że w dniach 21 listopada - 2 grudnia br. odbędzie się ,,Święto Organizacji Pozarządowych - Festiwal Krakowskich Organizacji Pozarządowych''.

Dekoracja szkół i placówek flagami z okazji 11 listopada.

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół i Placówek

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości 11 listopada oraz zgodnie z Zarządzeniem Nr 1336/2017 Prezydenta Miasta z dnia 31.05.2017 r.

Plan dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2018 r.

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół i Placówek

 

Na podstawie § 6 ust. 2 aktualnie obowiązującego rozporządzania MENiS z dnia 29 marca 2002 r. w sprawie podziału środków na wspieranie doskonalenia zawodowego nauczycieli pomiędzy budżety poszczególnych wojewodów (...)

Olimpiada Cyfrowa
2017-11-06

Olimpiada jest konkursem interdyscyplinarnym.

Okresowa kontrola stanu technicznego budynku i instalacji oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania w związku z okresem jesienno – zimowym

Okresowa kontrola stanu technicznego budynku i instalacji oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania w związku z okresem jesienno – zimowym

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY