Krakowski Tydzień Zawodowców - edycja IV 2018

OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH PROWADZĄCYCH KSZTAŁCENIE ZAWODOWE

Krakowski Tydzień Zawodowców - edycja IV 2018
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących z oddziałami gimnazjalnymi oraz szkół prowadzących kształcenie zawodowe,

Rodzice i Uczniowie,

 

kontynuując działania związane z popularyzacją szkolnictwa zawodowego uprzejmie informuję, że w bieżącym roku szkolnym odbędzie się już IV edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. Biorąc pod uwagę ustalenia Zespołu Doradczego Dyrektorów Szkół Technicznych proponuję, aby tegoroczny KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW odbył się od 5 do 9 marca 2018 r.

Jednocześnie informuję, że termin dwóch wspólnych dla całego Krakowa OTWARTYCH SOBÓT W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH PROWADZĄCYCH KSZTAŁCENIE ZAWODOWE ustalono na :

10 marca 2018 r.,

21 kwietnia 2018 r.

Jestem przekonana, że oferta przygotowana przez krakowskie szkoły prowadzące kształcenie zawodowe, wzorem ostatnich trzech lat będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bardzo proszę Państwa Dyrektorów szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących z oddziałami gimnazjalnymi o stworzenie uczniom warunków do zapoznania się z bogatą ofertą samorządowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe, a tym samym przyczynili się do rozwijania pasji i ukierunkowania dalszego procesu kształcenia młodych ludzi.

 

 

Zgłoszenie do udziału w KRAKOWSKIM TYGODNIU ZAWODOWCÓW następuje poprzez wpisanie do załączonej tabeli (wg podanego wzoru) następujących danych: data wydarzenia, nazwa szkoły, nazwa wydarzenia, miejsce i godzina oraz informacji o przystąpieniu szkoły do wspólnych SOBÓT OTWARTYCH ( data wydarzenia, nazwa szkoły, nazwa wydarzenia, miejsce, godzina). Powyższą informację proszę przesłać do Pani Pauliny Dzikiewicz-Rożniatowskiej na adres: paulina.dzikiewicz-rozniatowska@um.krakow.pl do 21 lutego 2018 r.

 

Załącznik: tabela

 

Z poważaniem,

/-/Katarzyna Król

Zastępca Prezydenta ds. Edukacji i Sportu

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY